Paslaugos

STUBURO, SĄNARIŲ, SKAUSMO IŠTYRIMAS IR GYDYMAS

 

 

Konsultuojami, tiriami ir gydomi pacientai su stuburo (sprando, nugaros, juosmens, kryžmens), pečių, rankų ir kojų, sąnarių skausmais, tirpimais, uždegimais, traumomis, artroze, osteochondroze (“ataugomis”), stuburo išvaržomis, stuburo iškrypimu, pėdų ir kitomis muskuloskeletinėmis ir periferinių nervų  ligomis.

 

Konsultuojama po traumų bei jų pasėkmių dėl gydymo ir reabilitacijos.

 

Tiriamos ir gydomos ūmaus, chroniško ir neuropatinio skausmo priežastys ir pasekmės.

 

Specialaus (muskuloskeletinio) ultragarsinio aparato (echoskopo) pagalba tiriami sąnariai, kelio meniskai,  sausgyslės, raiščiai, raumenys, nervai, minkštieji audiniai, stuburo diskų ir kaulų pažeidimai, uždegimai, skysčio susikaupimai.

 

Diagnozei patikslinti skiriami:  rentgenografinis, daugiasluoksnės kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso tomografijos,  laboratoriniai ir kiti tyrimai.

 

Ultragarsinio aparato vaizdo kontrolėje atliekamos tikslios (nepakenkiant kitiems organams ir audiniams) vaistų injekcijos į sąnarius, užspaustų nervų kanalus, stuburo šaknelių uždegimus, sausgyslių pakenkimus užtikrinant efektingą vaistų veikimą ir  išvengiant komplikacijų ir pašalinio vaistų veikimo.

 

Taikoma PRP (trombocitais prisodrintos plazmos) terapija – biologinis regeneracinis gydymas.

 

Taikomas atstatomasis (reabilitacinis) ir profilaktinis gydymas: masažas, raumenų ir nervų funkcinė ir nuskausminanti elektrostimuliacija, limfos   ir kraujotakos drenažas, individuali kinezioterapija (sudaromos gydomųjų pratimų programos), parenkamos ortopedinės priemonės.

 

Konsultuojama dėl operacinio gydymo.

©2013 Stuburo gydymas. Visos teisės saugomos