Injekcijos

GYDYMAS INJEKCIJOMIS

 

    Čia aprašoma nervų šaknelių injekcija. Ši procedūra daroma dėl daugelio priežasčių, bet paprastai daroma siekiant padėti diagnozuoti , kuri šaknelė sukelia kojų arba sėdmenų skausmą ir siekiant ją pagydyti. Ši procedūra yra atliekama  vietine nejautroje. Vietinio anestetiko suleidžiama į odą ir leidžama žemyn šalia nervų šaknelių, naudojant ultragarso aparato pagalba kontroliuojant labai ploną adatą.
Kai adata teisingai nustatoma, kartais gali atsikurti jūsų kojų arba sėdmenų simptomai (pvz. skausmas). Kai gydytojas nustato adatos padėtį, steroidų ir vietinio anestetiko (kenalog ir lidokaino) pateks pateks į numatytą vietą. Steroidų nėra absorbuojama į kraujo apytaką, todėl jis nedarys jokių bendrųjų šalutinių poveikių,  kaip būna dėl  ilgalaikio geriamųjų steroidų naudojimo.

 

Po procedūros ir  trumpo laikotarpio stebėjimo  jums bus leista eiti namo ir paskirta, kada atvykti sekantį kartą. Jums nederėtų vairuoti procedūros dieną, bet daugeliu atvejų bus galima vairuoti ir grįžti į darbą kitą dieną.

 

Kokie rezultatai?

Injekcijos pagerina kojų ir sėdmenų simptomus apie 80 % atvejų ir maksimalus jos veikimas prasiseda antrąją parą. Dauguma pacientų po injekcijų jaučia nuo 6 savaičių iki 6 mėnesių reikšmingą skausmo malšinimą. Viena iš 12 injekcijos duos gerą skausmo malšinimą ir daugiau nei po metų. 

©2023 Stuburo gydymas. Visos teisės saugomos