D.U.K.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

BIOLOGINIS REGENERACINIS GYDYMAS:

PRP ORTOPEDINĖS INJEKCIJOS

Daugelis fiziškai aktyvių asmenų ir sportininkų girdėjo daugybę sėkmingų trombocitais prisodrintos plazmos (PRP) terapijos istorijų, padedančių profesionaliems sportininkams greičiau grįžti į žaidimą. Kraujo trombocitų injekcijų terapija iš tiesų buvo sukurta dar 1970-aisiais, operuojant širdį, tačiau ortopedijos specialistai ir chirurgai siūlo PRP ortopedines injekcijas ir tinkamai atrinktiems pacientams, kurie patyrė sausgyslių, raiščių, raumenų ar kremzlių sužalojimą ar ligas.

Kaip atliekama kraujo trombocitų plazmos injekcijos terapija

Žmogaus kraują sudaro keturi pagrindiniai komponentai, įskaitant raudonuosius kraujo kūnelius, baltuosius kraujo kūnelius, plazmą ir trombocitus. Yra kliniškai įrodyta, kad trombocitai išskiria gydomuosius baltymus, vadinamus augimo faktoriais, kai jie aktyvuojami. Augimo faktoriai yra natūraliai esanti medžiaga, galinti skatinti ląstelių augimą ir pagreitinti natūralų žmogaus organizmo gijimą. Kai šie augimo faktoriai švirkščiami į sužeistą kūno vietą per PRP ortopedines injekcijas, jie padeda skatinti natūralų gydomąjį atsaką, kuris sutrumpina gydymo laiką įvairiems ortopediniams sužalojimams.

PRP ortopedinių injekcijų metu paciento kraujas imamas iš venos, dažniausiai iš rankos srities. Tada kraujo mėginys centrifuguojamas, siekiant atskirti trombocitus nuo kitų struktūrų. Trombocitų koncentracija padidinama proceso, vadinamo frakcionavimu, metu. Po to, trombocitais prisodrinta plazma švirkščiama tiksliai kontroliuojant ultragarso pagalba į sužeistą audinį, kad pagreitintų gijimą. Augimo faktoriai ir trombocitai pilnai aktyvuojasi, kai jie pasiekia sužeistą plotą. Vietinis anestetikas paprastai yra nenaudojamas, kad nesužalotų augimo faktorių ir nepablogintų gydymo rezultatų.rentgeno spindulius ir (arba) MRI klinikinių atvejų peržiū

PRAŠYTI BYLOS PERŽIŪROS ARBA BIURO KONS

Ką gydo PRP ortopedinės injekcijos?

Specialistai ir mokslininkai rekomenduoja PRP ortopedines injekcijas šiems audinių pažeidimams gydyti:

Raiščių sužalojimai;

Kremzlių sužalojimai;

Sausgyslių sužalojimai;

Raumenų sužalojimai;

Degeneraciniai sąnarių sutrikimai, įskaitant osteoartrozę;

Stuburo degeneraciniai susirgimai;

Nervų sužalojimai.

Svarbu pažymėti, kad kraujo trombocitų injekcijos gydymas dažniausiai naudojamas gydant ne tik ūminius sužalojimus, tačiau ypač užsitęsus gijimo procesui.

©2023 Stuburo gydymas. Visos teisės saugomos